Płytki Capri Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Capri - Płytki łazienkowe Capri firmy Opoczno z kwiatowymi ozdobami

Capri

Nie ma lepszego przepisu na przyjemną aranżację łazienki niż wyraźne, ale spokojne kolory i kwieciste wzory. Kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Capri to sposób na żywą oraz pełną  energii i świeżości łazienkę. Wykorzystana przez producenta kolorystyka to liliowy fiolet, ciepły brąz oraz nasycony pomarańcz. Dzięki temu każdy znajdzie idealne połączenie kolorystyczne dla siebie – osoby stawiające na orzeźwiające barwy wybiorą brąz z pomarańczem, z kolei miłośnicy klasyki brąz z fioletem. Można też postawić na kolorystykę jednolitą.

 

Jeśli chodzi o dekoracje, to są one umieszczone na płytkach w kolorze kremowym. Przedstawiają delikatne kontury kwiatów w wymienionych wyżej kolorach. Ponadto można urozmaicić aranżację mozaikowymi listwami dekoracyjnymi lub płytkami ozdobionymi małymi prostokącikami.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Capri to rozwiązanie, które sprawdzi się także w innych pomieszczeniach wewnątrz mieszkania. Płytki są pierwszej jakości, a do tego dostępne w atrakcyjnej cenie. To gwarancja udanej aranżacji łazienkowej na długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.