Płytki Capri Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Capri - Płytki łazienkowe Capri firmy Opoczno z kwiatowymi ozdobami

Capri

Nie ma lepszego przepisu na przyjemną aranżację łazienki niż wyraźne, ale spokojne kolory i kwieciste wzory. Kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Capri to sposób na żywą oraz pełną  energii i świeżości łazienkę. Wykorzystana przez producenta kolorystyka to liliowy fiolet, ciepły brąz oraz nasycony pomarańcz. Dzięki temu każdy znajdzie idealne połączenie kolorystyczne dla siebie – osoby stawiające na orzeźwiające barwy wybiorą brąz z pomarańczem, z kolei miłośnicy klasyki brąz z fioletem. Można też postawić na kolorystykę jednolitą.

 

Jeśli chodzi o dekoracje, to są one umieszczone na płytkach w kolorze kremowym. Przedstawiają delikatne kontury kwiatów w wymienionych wyżej kolorach. Ponadto można urozmaicić aranżację mozaikowymi listwami dekoracyjnymi lub płytkami ozdobionymi małymi prostokącikami. Idealnie łączą się z płytki opoczno carpi.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Capri to rozwiązanie, które sprawdzi się także w innych pomieszczeniach wewnątrz mieszkania. Glazura do łazienki opoczno są pierwszej jakości, a do tego dostępne w atrakcyjnej cenie. To gwarancja udanej aranżacji łazienkowej na długie lata. Sprawdź też płytki opoczno kuchenne.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.