Płytki do łazienki Field Blue od firmy Opoczno o eleganckim wzornictwie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Field Blue - Oryginalne kafle do łazienki w modnej niebiesko-białej tonacji.

Field Blue

Jeśli ktoś marzy o łazience czy kuchni wyróżniającej się ciepłą, uroczą aranżacją, płytki lazienkowe z serii Field Blue Opoczno na pewno okażą się znakomitą propozycją. Ich cechą charakterystyczną jest oryginalne wzornictwo, które przypadnie do gustu także miłośnikom nieco rustykalnych wnętrz.

 

Kolorystyka płytek Field Blue Opoczno

 

Warto zwrócić uwagę na specyficzną kolorystykę, w której główną rolę odgrywa biel oraz granatowe wzory kwiatów. Kwieciste motywy są symetryczne, co stanowi dodatkową zaletę. Seria udostępnia wiele wariantów, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć atrakcyjną propozycję. Omawiane opoczno kafelki zostały zaprojektowane głównie zmyślą o kuchniach, jadalniach oraz łazienkach. Można je połączyć z jasnym umeblowaniem, co dodatkowo pozwoli nam na optyczne powiększenie niedużego pomieszczenia.

 

Płytki Field Blue producenta Opoczno

 

Producent płytek Opoczno zadbał także o ich satysfakcjonującą wytrzymałość, czego znamiennym dowodem jest niezawodna trwałość prezentowanych produktów. Oprócz tego warto dodatkowo nadmienić, że z płytek można błyskawicznie usunąć jakiekolwiek zabrudzenia. Sprawdź też aspazja płytki.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.