Płytki Palette Mozaiki Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Palette Mozaiki - Kolekcja ozdobnych płytek łazienkowych Opoczno Palette Mozaiki

Palette Mozaiki

Chyba nikomu nie trzeba mówić, czym charakteryzuje się kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Mozaiki. Taka struktura płytek zwykle wykorzystywana jest jako dekoracja –. na wybranych ścianach lub ich fragmentach. Tutaj jednak kolekcja daje możliwość by aranżacja łazienki opoczno, będzie składała się właśnie z mozaiki. I trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę imponujący.

 

Bogata gama kolorystyczna sprawia, że kolekcja Opoczno Mozaiki jest w stanie znaleźć wielu zwolenników. Można wybierać pomiędzy tak neutralnymi kolorami jak biel, beż, szarość, grafit czy brąz, ale poza nimi jest tu dostępny także kolor czerwony, czarny, pomarańczowy, zielony oraz brązowozłoty. Oferowane tu odcienie są błyszczące, dzięki czemu łazienka staje się optycznie większa i jaśniejsza. Zobacz też gres deserto opoczno.

 

Płytki do łazienki opoczno Mozaiki można stosować nie tylko jako samodzielną kolekcję, ale również jako dodatek do innych aranżacji. Dużą ich zaletą jest mrozoodporność, dzięki czemu można stosować je także w miejscach narażonych na niskie temperatury.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.