Płytki Sunny Wood Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Sunny Wood - Płytki łazienkowe z kolekcji firmy Opoczno w słonecznych barwach

Sunny Wood

Słońce i drewno? Czyż może być lepszy sposób na aranżację, która będzie uniwersalna, ponadczasowa i zarazem elegancka? W takim razie warto zadbać o łazienkę z płytkami ceramicznymi z kolekcji Opoczno Sunny Wood. Jest to kolekcja, która swoim wyglądem nawiązuje do naturalnego drewna, zachowując tym samym właściwości i funkcjonalność płytek ceramicznych. Dzięki temu można zastosować to rozwiązanie nawet w takim miejscu jak łazienka.

 

W skład kolekcji Opoczno Sunny Wood wchodzą tylko cztery doskonale uzupełniające się elementy utrzymane w tonacji ciepłego beżu. Na płytkach podstawowych – podłogowej i ściennej – zarysowane zostały nawet słoje drewna – z kolei dekory zostały upstrzone słonecznymi refleksami na drobnych wzorkach obejmujących całe powierzchnie płytek. Zobacz też płytki fargo opoczno.

 

Kafle podłogowe opoczno z kolekcji Suuny Wood są formatu uniwersalnego, czyli 33,3x33,3 cm, z kolei wymiary płytek ściennych i dekorów wynoszą aż 20x50 cm (sprawdź glazura tanio).  Łazienka stworzona przy udziale tej kolekcji to gwarancja przestrzeni pełnej natury, słońca i relaksu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.