Płytki Gres Visione Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Visione - Płytki salonowe Opoczno Gres Visione ozdobione delikatną mozaiką

Gres Visione

Kolekcja płytek Gres Visione to zupełnie nowatorska wizja salonu. Nie znajdzie się tutaj pałacowego szyku i elegancji naturalnego kamienia czy drewna. Jest tu za to ciekawa kolorystyka, prostota, minimalizm, a jednocześnie bardzo ciekawe wzornictwo. Kolory są co prawda dość klasyczne – jest tu bowiem beż, brąz, krem, szarość oraz bardziej nowoczesna, jeśli chodzi o płytki salonowe, czerń – a jednak aranżacja nie będzie miała nic z klasyką wspólnego.

 

W kolekcji Gres Visione nie ma pytek jednolitych, nie znajdą się też żadne dekory w postaci listew, cygar, narożników i tym podobnych elementów. Natomiast same płytki zostały tu przyozdobione ciekawym wzornictwem. Są na nich maleńki, delikatne i o nowoczesnym charakterze kwadraciki. Ale najbardziej modernistyczny efekt tworzą łączące przeciwległe kąty płytek pasy, które tworzą efekt mgły.

 

Płytki z prezentowanej tu kolekcji Opoczno są dość dużego formatu – 59,3x59,3 cm. Ogromnym ich atutem są wysokie parametry techniczne, które zwiększają możliwości aranżacyjne. Płytki te można bowiem układać nawet na zewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.