Płytki Mojave Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Mojave - Eleganckie płytki salonowe Opoczno Mojave o wyglądzie kamienia

Mojave

Kamienna podłoga to sposób na aranżację surową, a jednocześnie elegancką, niczym z dawnych zamków i rezydencji celebrytów. Kolekcja płytek Opoczno Mojave to rozwiązanie, które gwarantuje wygląd naturalnego kamienia, trwałość ceramiki, a także cenę przystępną niemal dla każdego. Płytki dostępne są tu w czterech klasycznych kolorach, takich jak krem, beż, brąz i szarość. Wszystkie one wyglądają bardzo naturalnie w kamiennej odsłonie.

 

W kolekcji płytek Opoczno Mojave niewiele jest dekoracji. Urozmaiceniem jest tu delikatna mozaika utrzymana w stylistyce całej kolekcji. Składa się ona z nieregularnych i niesymetrycznie ułożonych prostokątów o różnych odcieniach brązu. Ponadto płytki jednokolorowe mają naniesiony wzór, który upodabnia je do kamienia naturalnego.

 

Płytki Mojave mają kształt kwadratu o formacie 39,6x39,6 cm. Mają one zastosowanie nie tylko jako płytki salonowe, ale tez takie, które można ułożyć na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Kolekcja odznacza się najwyższą jakością wykonania i z pewnością dobrze będzie służyć przez lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.