Płytki Silent Stone Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Silent Stone - Jasno- i ciemnoszare płytki salonowe z kolekcji Silent Stone firmy Opoczno

Silent Stone

Kamienna, ale na pewno nie grobowa, cisza emanuje z kolekcji płytek podłogowych Opoczno Silent Stone. Odnajdziemy tu powagę i dostojność starożytnych świątyń oraz ponadczasową elegancję idealną do każdego salonu. Kolekcja opiera się tylko na jednym kolorze – na imitującej kamień szarości w wariancie ciemnym i jasnym. A jednak, patrząc na tak wykonaną posadzkę, nie pomyślimy o monotonii.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Silent Stone charakteryzują się pięknymi i delikatnymi emblematami, które wyglądają, jakby zostały namalowane na kamieniu. Każdy kolor płytek występuje w dwóch wariantach – jednolitym oraz z owym emblematem. Wszystkie elementy tej kolekcji dostępne są w jednym formacie – 45x45 cm.

 

Ta pełna majestatycznej elegancji kolekcja cechuje się nie tylko pięknym stylem, ale również doskonałymi właściwościami jakościowymi. Płytki są uniwersalne i mrozoodporne, co sprawia, że można używać ich nie tylko w salonie, ale też w sypialni, w przedpokoju czy na tarasie. Są to produkty pierwszego gatunku, dostępne w korzystnej cenie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.