Płytki Karpaty Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Karpaty -Przypominające parkiet płytki podłogowe z kolekcji Stragres Karpaty

Karpaty

Karpaty to kolekcja płytek ceramicznych, których wzornictwo zostało zaczerpnięte z natury. Gęste, prastare karpackie lasy stały się dla projektantów inspiracją, zarówno jeśli chodzi o wzory, jak i kolorystykę. Płytki podłogowe z kolekcji Karpaty będą idealne do klasycznie urządzonych wnętrz o jasnej kolorystyce. Produkty z tej kolekcji, ozdobione motywami przypominającymi drewno, z pewnością spodobają się miłośnikom natury.

 

Na kolekcję Karpaty składają się płytki bazowe, podłogowe oraz dekoracyjne, które można wykorzystać do różnorodnych aranżacji. Ciemniejsze dekoracje przypominające naturalne drewno pozwolą nadać wnętrzu ciepły, oryginalny charakter. Odporne na wodę i mróz płytki sprawdzą się nie tylko w łazience, ale również w przedpokoju czy na zewnątrz budynku – na przykład w przydomowym tarasie.

 

Płytki podłogowe z kolekcji Karpaty to doskonały sposób na połączenie wygodnego i praktycznego w użyciu materiału z naturalnym wyglądem wprowadzającym ciepłe, przyjazne akcenty w pomieszczeniu.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.