Płytki Legno Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Legno -Płytki łazienkowe Stargres Legno przypominające jasne drewno

Legno

Słowo „legno” w języku włoskim oznacza „drewno”. Nazwa tej kolekcji jest nieprzypadkowa – płytki Legno zostały wykonane tak, że do złudzenia przypominają drewniane deski, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla parkietu. Na powierzchni płytek podłogowych z kolekcji Legno zostały wiernie odwzorowane słoje, sęki i inne elementy występujące w drewnie, dzięki czemu kolekcja spełni oczekiwania tych osób, które lubią żyć w zgodzie z naturą i chcą urządzić dom w bezpretensjonalnym stylu.

 

Płytki podłogowe z kolekcji Legno dostępne są w dwóch odcieniach: Giallo i Marrone, które stanowią odpowiedniki jasnego oraz ciemnego drewna. Dzięki obecności w kolekcji płytek w dwóch odmiennych kolorach, można łatwo dobrać odpowiedni rodzaj do wystroju wnętrz. Jasne płytki będą dobrze komponowały się z ciemniejszymi meblami oraz dywanem, ciemniejsze mogą stanowić tło dla elementów w jaśniejszych odcieniach.

 

Płytki Legno doskonale nadają się do każdego domowego pomieszczenia, zarówno łazienki i kuchni, jak i salonu.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.