Płytki Finezza Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Finezza - Beżowe oraz szare płytki łazienkowe producenta Tubądzin

Finezza

 

Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Finezza to sposób na dość nietypową finezję we własnej łazience. Dlaczego nietypową? Bo mimo bogatych i misternych dekoracji charakteryzuje się ona tylko dwoma, dość prostymi, kolorami – bielą i szarością. Kolory te są spokojne i stonowane. Zostały wykorzystane również do stworzenia dekoracji tej kolekcji.

 

Motywy dekoracyjne, jakie znajdują się w kolekcji Tubądzin Finezza, są obecne na płytkach oraz ozdobnych listwach. Są to przede wszystkim tradycyjne drobne mozaiki, ale też gałązki z listkami finezyjnie unoszące się na wietrze czy różnej wielkości owale ułożone w równe szlaczki. Te same motywy są dostępne i na płytkach, i na listwach.

 

W skład kolekcji Tubądzin Finezza wchodzą płytki podłogowe o wymiarach 44,8x44,8 cm, płytki ścienne bazowe i dekoracyjne o formacie 59,8x29,8 cm, kwadratowe mozaiki 29,8x29,8 oraz ozdobne listwy 59,8x2,5 cm i 59,8x7,3 cm. Wszystkie elementy kolekcji są wykonane z najwyższą jakością, a można je nabyć za naprawdę atrakcyjną cenę.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.