Płytki Rosa Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Rosa - Subtelne, jasne płytki łazienkowe z kolekcji Rosa firmy Tubądzin

Rosa

 

W kolekcji płytek ceramicznych Tubądzin Rosa można znaleźć wszystko to, co jest potrzebne, by stworzyć klasyczną kobiecą łazienkę – w stylu iście pałacowym. Podstawą jest tutaj zastosowana kolorystyka. Są tu różane kolory, a więc delikatny fiolet, róż, a także biel. Wszystkie barwy są jasne i pastelowe. Tworzą delikatną i subtelną przestrzeń pełną harmonii.

 

Kobiece w kolekcji Tubądzin Rosa są również dekoracje. Producent wykorzystał tu delikatne i jasne motywy roślinne. Są to zarówno kwiaty, jak i drobne listki. Dekoracje sprawiają wrażenie lekkich, niczym unoszących się na wietrze. Motywy dekoracyjne można znaleźć na dwóch formatach płytek – 59,8x29,8 cm oraz 59,8x59,8 – a także na ozdobnych listwach. Ponadto w kolekcji tej znajdują się drobne mozaiki.

 

Bardzo dobre parametry techniczne płytek Tubądzin Rosa sprawiają, że można zastosować je nie tylko w łazience. Jasna i kobieca kuchnia czy też salon w tym designie to tylko jedne z dodatkowych propozycji. A wysoka jakość kolekcji sprawia, że aranżacja doskonale będzie sprawdzać się przez długie lata.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.