Płytki Vinaros Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Vinaros - Płytki łazienkowe Tubądzin Vinaros z geometrycznymi dekoracjami

Vinaros

 

Bogata paleta beżów i brązów to jest to, co ma do zaoferowania kolekcja łazienkowych płytek ceramicznych Tubądzin Vinaros. Mamy tutaj odcienie o bardzo przyjaznych konotacjach – jasny, delikatny beż niczym poranna kawa latte, brąz przypominający rozgrzaną słońcem ziemię, słodką czekoladę oraz chrupiące bułeczki, idealne do wspomnianej już kawy.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Vinaros to również udana  imitacja kamienia naturalnego. Pozostałe dekoracje stanowią tu tylko tło. A wśród nich znajdują się mozaiki, listwy ozdobione geometrycznymi wzorami oraz ciekawa tekstura płytki składająca się z malutkich trójkącików w różnych odcieniach brązu. Aranżacja stworzona za pomocą tej kolekcji to połączenie ponadczasowej elegancji z harmonią i naturą.

 

Kolekcja Tubądzin Vinaros doskonale sprawdzi się też w innych pomieszczeniach niż łazienka. Można wypróbować jej walory w kuchni, w przedpokoju, a nawet w salonie. Płytki odznaczają się najwyższą jakością, co w połączeniu z klasycznym designem gwarantuje udaną aranżację na długi czas.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.