Płytki podłogowe Select Tubądzin – trwała glazura do salonu i kuchni - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Select - Płytki podłogowe od firmy Tubądzin o wyglądzie drewna w różnych kolorach

Select

Czy drewniana podłoga zawsze musi kojarzyć się z klasyczną i spokojną aranżacją? Kolekcja płytek podłogowych Select oferowana przez Tubądzin pokazuje, że wcale tak nie musi być. Łączy ona bowiem imitację drewna z nowoczesnymi, a nawet pełnymi ekspresji rozwiązaniami. Dostępnych jest tu aż pięć kolorów odwzorowujących drewno – biel, beż, jasna szarość, jasny ciepły brąz oraz brąz czekoladowy.

 

Największa tajemnica popularności kolekcji Tubądzin Select opiera się jednak na zastosowanym tu wzornictwie. A są tu bardzo oryginalne mozaiki, podzielone na kwadraty, które z kolei składają się z imitacji maleńkich klepek parkietowych. Ponadto te klepki ułożone są raz pionowo, raz poziomo. Każdy z wymienionych kolorów kolekcji występuje w formie takiej mozaiki o wymiarach 29,8x29,8 cm oraz dwóch listew o formatach 59,8x11,7 i 59,8x14,8.

 

Płytki z tej kolekcji są możliwe do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Za niewielkie pieniądze można cieszyć się nowoczesną posadzką z domieszką elegancji drewna.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.