Płytki Majolika 20x20 kolekcja płytek uniwersalnych producenta Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Majolika 20x20 - Kolorowe płytki uniwersalne Tubądzin Majolika w portugalskim stylu

Majolika 20x20

Kolekcja płytek Tubądzin Majolika to propozycja nietypowa, przeznaczona dla osób lubiących kolorową i pełną pozytywnych klimatów przestrzeń. Pokochają ją zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, które nie lubią poważnych i eleganckich aranżacji. A ponieważ są to płytki uniwersalne, można umieścić je dosłownie w każdym wybranym pomieszczeniu.

 

Płytki Majolika 20x20 - wzornictwo i kolorystyka

 

Kafelki tubądzin majolika posiadają niemal całą paletę dostępnych kolorów oraz piękne motywy rysunkowe. Jest to ogrom wzorów i motywów – zarówno rustykalnych emblematów, jak i barwnych kwiatów czy abstrakcyjnych dekoracji. A to tylko niektóre z możliwości. Wszystkie wykorzystane tu kolory są intensywne, pełne życia, nasycone i błyszczące. Można stworzyć oryginalną aranżację tylko za pomocą kolekcji Majolika lub też łącząc wybrane płytki z innymi kolekcjami Tubądzin.

 

Właściwości płytek Majolika 20x20 Tubądzin

 

Oferowane tu płytki majolika mają wymiary 20x20 cm. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, zachwycając kolorami i dekoracjami.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.