Płytki łazienkowe Floral kolekcja marki Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Floral - Kolorowe płytki Tubądzin Colour Floral z efektownymi ozdobami

Floral

Intensywne kolory i mocne kontrasty to sposób na oryginalną i nowoczesną przestrzeń według kolekcji płytek ceramicznych Floral oferowanej przez Tubądzin w ramach serii tubądzin colour. Ta kolekcja to zabawa kolorami, która polega na kontrastowaniu ze sobą czerni z żółtym, czerni z zielenią, (zobacz tubądzin green), czerni z pomarańczą oraz czerni z bielą. Wszystkie użyte tu kolory są głębokie, mocno nasycone, wręcz jaskrawe.

 

Płytki Floral do łazienki Tubądzin

 

Kolejnym mocnym akcentem kolekcji Tubądzin Floral są, jak nazwa wskazuje, kwiaty. Motywy florystyczne są tu duże i rzucające się na pierwszy plan. Kwiaty te są bardzo ciekawie naszkicowane. Ich kolor jest dokładnie taki sam jak tło, na którym się znajdują. Wyznaczają je jednak czarne kontury i czarne cieniowania płatków. Motywy kwiatowe występują również na dekoracyjnych listwach. W kolekcji tej są także mozaiki. Sprawdź płytki łazienkowe pomarańczowe.

 

Płytki Floral - zastosowanie

 

Płytki z kolekcji Floral są najwyższej jakości – gatunek I. Świetnie prezentują się zwłaszcza w łazience i kuchni. To gwarancja niebanalnego i nowoczesnego designu oraz wieloletniej trwałości.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.