Opinie o Nas
Ashen - łazienka w kobiecym i bardzo eleganckim stylu

Ashen - łazienka w kobiecym i bardzo eleganckim stylu

Kobiety uwielbiają luksus – to wiadomo nie od dziś. A łazienkę bardzo często uznają one za swoją przestrzeń, w której chcą czuć się pięknie i wyjątkowo. Dlatego też tak często spotykamy się z prośbą, by znaleźć takie rozwiązanie aranżacyjne dla tego miejsca, by za pomocą niewielkich kosztów móc stworzyć łazienkę, której nie powstydziłyby się najlepsze kolorowe magazyny. Jednym z rozwiązań, jakie wówczas proponujemy, jest kolekcja płytek Tubądzin, która nosi nazwę Ashen. Są w niej płytki ceramiczne, które odznaczają się elegancją, szykiem, prawdziwym i zachwycającym blaskiem oraz kobiecością, która podbije nie jedno serce.

 

Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Ashen jest dość bogata. Ma na to wpływ może nie tyle ilość dostępnych dekorów, co aż cztery warianty kolorystyczne każdego z elementów należących do owej kolekcji. A jakie są tu kolory? Bardzo klasyczne, eleganckie, ponadczasowe i pełne klasy – świeża i niewinna biel, delikatny i kremowy beż, klasyczna szarość, a także czekoladowy brąz.

 

A jakie elementy możemy wyróżnić w ramach każdej z wymienionych wyżej barw? Są to:

 

-         bazowe i jednokolorowe płytki ścienne dostępne  w formacie 59,8x29,8 cm,

-         tradycyjne, drobne i jednokolorowe mozaiki ścienne o wymiarach 29,8x29,8 cm,

-         dekory ścienne ozdobione dużymi motywami kwiatowymi o formacie 59,8x29,8 cm,

-         płytki podłogowe o niejednolitej kolorystyce dostępne w formacie 44,8x44,8 cm.

 

Motywy kwiatowe oferowane przez kolekcję Tubądzin Ashen są bardzo kobiece, ale też z pierwiastkiem nowoczesności. Kwiaty występują tu tylko i wyłącznie w kolorze białym na czterech rodzajach tła do wyboru. W kolekcji tej nie ma żadnych ozdobnych elementów takich, jak cokoły czy dekoracyjne listwy. Istnieje oczywiście możliwość łączenia w ramach jednej aranżacji łazienkowej płytek z rożnych wariantów kolorystycznych, choć warto zaznaczyć, że doskonale prezentują się one także wtedy, gdy klient zdecyduje się na jedną wybraną barwę.

 

Kolejnym walorem płytek z kolekcji Tubądzin Ashen jest sposób ich wykończenia. Wszystkie elementy charakteryzują się tu bowiem powierzchnią błyszczącą, która dodatkowo potrafi wspaniale rozświetlić oraz powiększyć optycznie przestrzeń łazienki. Można wręcz powiedzieć, że tak stworzona łazienka realizuje bardzo modny dziś styl glamour.

 

Opowiadając o dostępnych tu płytkach, nie sposób nie wspomnieć tu także o ich doskonałej jakości. Płytki podłogowe cechują się najwyższymi parametrami technicznymi. Są one przede wszystkim mrozoodporne, dzięki czemu można skorzystać z nich także przy tworzeniu aranżacji tarasowych, balkonowych czy też po prostu jako pokrycie schodów. Z kolei cała kolekcja to olbrzymi szereg zalet, wśród których warto wymienić przede wszystkim odporność na wilgoć, zarysowania, ścieranie, pęknięcia, a także łatwość w czyszczeniu. Z płytek tych można korzystać nie tylko podczas tworzenia aranżacji łazienkowych. Sprawdzą się one w każdym innym miejscu wewnątrz domu, zwłaszcza w kuchni. Płytki Tubądzin Ashen to połączenie niebanalnego designu z wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji i wybrania płytki Ashen R.2

All comments

Leave a Reply