Opinie o Nas
Mogano Brown -  sposób na niepowtarzalną aranżację łazienki

Mogano Brown - sposób na niepowtarzalną aranżację łazienki

Ciepła i przyjemna łazienka przywołująca na myśl gorącą czekoladę – czyż może być bardziej przyjemna aranżacja? Do tego należy dodać, że wnętrze jest eleganckie, stylowe, łączące w sobie najmodniejszą dziś kolorystykę z klasycznymi motywami. A jak stworzyć taką właśnie aranżację łazienkową? Rozwiązanie jest proste – wystarczy wykorzystać kolekcję płytek ceramicznych Paradyż Mogano Brown. Są to płytki utrzymane w kolorystyce ciepłego, mlecznoczekoladowego brązu, w takiej też barwie są występujące tu elementy dekoracyjne. Oczywiście łazienka z aranżacją utrzymaną jedynie w takim kolorze będzie zbyt ciemna. Idąc za radą producenta, warto połączyć płytki Mogano z kremowym, śmietankowym beżem płytek Paradyż Travena.

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

 

Kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Mogano Brown nie jest zbyt bogata, a jednak w połączeniu z innymi płytkami (np. Travena) daje naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Wśród dostępnych elementów wymienić należy:

 

-         jednokolorową bazową płytkę ścienną o dużym formacie wynoszącym 32,5x65,1 cm,

-      imponujący panel dekoracyjny przedstawiający delikatny motyw kwiatowy, który składa się z aż czterech elementów. Całość ma tu wymiary 65,1x30,2 cm,

-         jednokolorowe listwy dekoracyjne dostępne w dwóch formatach – 7,9x65,1 cm oraz 16,1x65,1 cm,

-         tradycyjną mozaikę cięta składająca się z maleńkich kwadratowych kostek, występuje ona w formacie 30x30 cm.

 

 

Dekoracje wykorzystane w kolekcji Paradyż Mogano Brown – czyli kwiaty – są bardzo delikatne i subtelne. Przedstawiają one kontury kwiatów nakreślone białą cienką kreską z lekkim wypełnieniem niektórych płatków białą farbą.

 

Płytki z kolekcji Mogano Brown idealnie komponują się z delikatnym beżem kolekcji Travena, w której znajdują się takie elementy, jak beżowa płytka ścienna, tradycyjna mozaika ścienna (oba te elementy mają dokładnie takie same wymiary, jak ich odpowiedniki w kolekcji Mogano), a także beżowa płytka podłogowa o wymiarach 32,5x32,5 cm. Doskonale dobrane do siebie wymiary płytek sprawiają, że tworzenie aranżacji staje się bardzo proste i wygodne, a płytki prezentują się, jakby  należały do jednej kolekcji. Taka dwukolorowa łazienka to ponadto idealna równowaga kolorystyczna, ponadczasowa elegancja, harmonia oraz spokój i relaks. Oferowane tu kolory są nie tylko modne, ale też ponadczasowe i uniwersalne.

 

Płytki z kolekcji Paradyż Mogano to nie tylko ciekawy i efektowny design. Choć aranżacja wygląda  bardzo luksusowo, jakby została żywcem skopiowana z drogiego kolorowego magazynu, to koszt jej wykonania nie jest wysoki i każdy klient może sobie na zakup tej kolekcji pozwolić. Ponadto, płytki Paradyż Mogano Brown charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi. Ponieważ są to płytki dedykowane do łazienek, posiadają one wysoką odporność na działanie wody i wilgoci. Ponadto są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wygodne w czyszczeniu. Prezentowana tu kolekcja dzięki swoim walorom estetycznym i jakościowym doskonale będzie sprawdzać się także w innych pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz mieszkania, zwłaszcza w kuchni oraz w przedpokoju.

 

All comments

Leave a Reply