Opinie o Nas
Braid – nowoczesny sposób aranżacji łazienki

Braid – nowoczesny sposób aranżacji łazienki

Choć największą popularnością cieszą się aranżacje łazienkowe o bezpiecznej stylistyce, czyli ponadczasowej, spokojnej, pełnej harmonii, może romantycznej, to jednak nie brakuje zwolenników tego, co nowoczesne. A nowoczesne aranżacje łazienkowe odznaczają się wyrazistą, często niestandardową kolorystką oraz motywami o charakterze abstrakcyjnym lub geometrycznym. Osoby, które pytają nas o takie właśnie innowacyjne i odważne rozwiązania, często otrzymują radę, by zdecydować się na kolekcję płytek ceramicznych o nazwie Braid, która jest propozycją od firmy Tubądzin.

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE


 Co takiego innowacyjnego można znaleźć w kolekcji Tubądzin Braid? Przede wszystkim zastosowaną kolorystykę. Dostępne są tu takie barwy, jak głęboka czerń, karmazynowa czerwień, kremowy beż, a także grafit i szarość w lekko metalicznych odcieniach. Wśród dekoracji natomiast znajdują się elementy szklane oraz motywy geometryczne i abstrakcyjne, utrzymane w kolorystyce szarości i koloru niebieskiego.

Czas teraz, by wskazać, jakie dokładnie elementy wchodzą w skład kolekcji Tubądzin Braid. Klienci mogą skorzystać z:

 

-         z płytek ściennych dostępnych w trzech kolorach – grafitowym, jasnym szarym oraz beżowym – o formacie 59,3x32,7 cm. Każda barwa występuje tu w dwóch wariantach – gładkim oraz z delikatnymi paseczkami rozmieszczonymi w poprzek płytki,

-         mozaiki ciętej dostępnej w trzech kolorach, o wymiarach 32,7x29,5 cm,

-         płytek podłogowych utrzymanych w tej samej kolorystyce, co płytki bazowe ścienne, w formacie 44,8x44,8 cm,

-         płytek dekoracyjnych o wymiarach 59,3x32,7 cm. Są tu dwie wersje kolorystyczne płytek ozdobionych szklanymi paskami o różnej szerokości, a także dwa warianty kolorystyczne płytek pokrytych na całej swojej powierzchni drobnym geometrycznym wzorem,

-         listwy dekoracyjne nawiązujące swoim wzornictwem do wyżej wymienionych płytek dekoracyjnych, a także listwy jednokolorowe, występujące w barwie czerwonej oraz czarnej.

 

 

Jak widać, prezentowana tu kolekcja jest dość bogata zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i ilości dostępnych elementów. To sprawia, że możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele i każdy może stworzyć rozwiązanie, które będzie albo wyrazistym i nowoczesnym akcentem w łazience z klasycznym wyposażeniem, albo też ciekawym tłem dla nowoczesnego sprzętu, np. barwnych błyszczących mebli czy szklanej umywalki.

 

Osoby, które już zdążyły poczuć fascynację kolekcją Tubądzin Braid, z pewnością zastanawiają się, czy w parze z tak interesującym designem idzie również wysoka jakość. Odpowiedź na to pytanie brzmi: „Tak”. Dotyczy to zwłaszcza płytek podłogowych, z których można korzystać nie tylko wewnątrz mieszkania (a tym samym sprawdzają się one na tarasie, na balkonie lub w innych miejscach, które są narażone na ujemne temperatury powietrza). Pozostałe płytki są przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynku, ale nie musi to być koniecznie łazienka. Sprawdzą się one również w kuchni lub w przedpokoju. Wszystkie mają bardzo dobre parametry techniczne, które sprawią, że aranżacja przez długie lata będzie bez zarzutów spełniać swoją rolę.

All comments

Leave a Reply