Płytki Margot Ceramika Domino łazienkowe kolekcje glazury w  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Margot - Nowoczesne płytki łazienkowe z kolekcji Ceramika Domino Margot

Margot

Kolekcja Margot dedykowana jest wszystkim tym klientom, którzy cenią sobie możliwość wyboru i dowolnego komponowania nawet najbardziej wymyślnych zestawów. Stąd szeroka oferta dostępnych tutaj płytek, zarówno pod kątem kształtów i rozmiarów, jak i zastosowanego wzornictwa.

 

Płytki Margot - kolorystyka

 

Bazę i jednocześnie punkt wyjścia mogą stanowić tutaj gładkie płytki w czerni oraz bieli, natomiast wspaniałym ich dopełnieniem będą wprowadzone do kolekcji płytki dekoracyjne. Bogaty wybór pozostawia nieograniczone pole manewru, zaś uniwersalny charakter każdego z zastosowanych tutaj motywów może być gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego.

 

Płytki Margot do łazienki marki Ceramika Domino

 

Płytki z kolekcji Margot wyróżnia pierwszy gatunek, do tego dostępny w naszej ofercie po wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie jakość i wytrzymałość mają iść w parze z pięknem, gustem i wytwornością wystroju, a także jego ponadczasowością, odporną na zmieniające się mody i zawsze robiącą imponujące wrażenie – tak na mieszkańcach, jak i odwiedzających ich gościach.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.